J.A. Baczewski

POLECAMY
Menu degustacyjne J.A. Baczewski
Nie możesz się zdecydować który smak wybrać? Zamów degustacyjny zestaw i wybierz optymalny dla siebie!
5 kieliszków x 2 cl 
24 złLikier jajeczny Ovovit
(5 cl) - 12 zł
Zniewalający - to chyba dobre słowo. Likier zachwyci nawet tych, którzy nie gustują w deserowych trunkach. Likier został stworzony na bazie luksusowego spirytusu ziemniaczanego od Baczewskiego, wykorzystując przedwojenną metodą - gwarantuje niezapomniane doznania. Ovum - to z łaciny "jajko", stąd nazwa Ovovit. Tutaj żółtka mieszane są z mlekiem oraz tajną mieszanką przypraw. Staranne mieszanie z alkoholem nadajegęstej, kremowej konsystencji. Doskonały poziom słodyczy w porównaniu z mocą alkoholu, w nosie i na podniebieniu wyczuwalna wanilia. Jeśli chcemy poprawić sobie bądź komuś humor - ten likier to idealne rozwiązanie - wystarczy odrobina do kawy, lodów czy też saute. Efekt murowany.


                                      
Likier Piołunówka
(5 cl) - 12 zł
Bardzo interesująca, unikalna receptura o ciemnej barwie charakterystycznej dla bałkańskich likierów piołunowych.
Historia piołunówki sięga końca XVI wieku a jej doskonałość bierze się ze skomponowanej mieszanki ziół.
Doskonale sprawdzi się na zbliżające się, chłodne dni - likier idealnie smakuje na ciepło bądź też jako dodatek do rozgrzewających herbat.
Kostki lodu także nie zaszkodzą temu trunkowi. W nosie wyczuwalne goździki i cynamon. Piołunówka w smaku przywołuje na myśl smak świąt oraz zimę. Na finiszu posmak goździków przeplatany słodyczą skórki pomarańczowej. Baczewski prezentuje kolejny, oryginalny trunek.Wódka smakowa Morelówka
(5 cl) - 12 zł
Znakomita nalewka morelowa od doskonałego producenta wódek - J.A. Baczewski. W nosie i na podniebieniu mocno wyczuwalne owoce, idealnie przywołuje na myśl zarówno miąższ, jak i skórkę. Morelówka doskonalesłodka, charakteryzująca się dobrą mocą i strukturą. Morelówka świetnie się sprawdzi jako dodatek do lodów i deserów.


Wiśniówka
(5 cl) - 12 zł
Wiśniówka, jakiej już się nie spotyka na rynku.
Mocno rześki i owocowy aromat, dość spora wytrawność na języku, która na finiszu przeradza się w czekoladowo-wiśniową słodycz. Idealnie sprawdzi się na zakończenie posiłku, jako rozgrzewający dodatek do herbaty czy też jako chłodniejszy aperitif.Wódka smakowa Orzechówka
(5 cl) - 12 zł
Wódka aromatyzowana orzechem laskowym, wyprodukowana według rodzinnej receptury J.A. Baczewski. W produkcji użyto prażonych orzechów oraz najlepszej czekolady nugatowej. Powstała na bazie trzykrotnie destylowanego spirytusu ziemniaczanego, dzięki czemu zawdzięcza swój słodki smak.

 


 

Akceptujemy płatności

  • Internet
    bezprzewodowy

  • Lokal
    klimatyzowany

  • Jesteśmy na: