Oferta

Z ogromną przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez pozwala nam zagwarantować, że Państwa uroczystość przygotowana będzie z największą dbałością o każdy szczegół. Oferujemy pełne menu z szerokim wyborem dań kuchni polskiej i europejskiej wzbogacone o propozycje deserów i ciast oraz bogatą gamę alkoholi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę główną mieszczącą wspólny stół do 38 osób, a także salę VIP ROOM na kameralne spotkania do 8 osób. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych naszych Klientów.
 

 Spotkania kameralne
Proponujemy Państwu możliwość organizacji małych spotkań rodzinnych i towarzyskich. Niedzielny obiad, wypad kumpli z pracy, czy „wtorkowe” spotkanie przyjaciółek może nabrać wyjątkowego klimatu. Przy wcześniejszym zamówieniu mają Państwo możliwość kompozycji menu nie tylko z dań ze stałej karty menu, ale również z naszych propozycji na specjalne zamówienia. Kolorytu dodają wyjątkowe koktajle z serii Aneri, opracowane specjalnie dla naszych gości.
 


Przyjęcia okolicznościowe
Jubileusz, imieniny, komunia, chrzciny czy ślub to wspaniała okazja to spotkań z rodziną i najbliższymi. Teraz mogą Państwo zaprosić swych gości do miejsca, gdzie poczują się jak w domu i spędzą radosne chwile w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Na każdą z okoliczności przygotujemy wyjątkowe menu dostosowane do charakteru imprezy i spełniające oczekiwania Państwa gości. Odpowiednio dopasowany wystrój, dekoracje stołu, czy upominki dla gości dopełnią całości.
 

 Imprezy biznesowe
Restauracja Aneri Cafe meeting & lunch to idealne miejsce do organizacji spotkań i imprez biznesowych: z klientami, współpracownikami, imprez integracyjnych, wigilii firmowych, czy prezentacji. By dodatkowo zadbać o Państwa komfort i prywatność dajemy możliwość organizacji spotkań udostępniając salę do wyłącznej dyspozycji. Na życzenie spotkanie może nabrać kolorytu dzięki organizacji oprawy muzycznej, pokazu iluzji, sztuki barmańskiej czy innej atrakcji, która urozmaici czas naszych gości.
 

 Catering / dania na wynos 
Na Państwa życzenie przygotujemy wszystkie dania dostępne w ofercie w formie cateringu. Istnieje możliwość zamówienia naszych dań na imprezy w domu, czy w firmie. Na życzenie zajmiemy się kompleksową realizację spotkania wraz z zabezpieczeniem pełnej infrastruktury i naczyń. Zapewniamy catering na wszelkiego typu spotkania, w tym specjalne menu bankietowe, koktajlowe, czy na serwisy kawowe. Oferujemy również możliwość kompleksowej organizacji dużych imprez - szczegółowa oferta na stronie Metro-Gewert Organizacja Imprez.

Akceptujemy płatności

  • Internet
    bezprzewodowy

  • Lokal
    klimatyzowany

  • Jesteśmy na: