Restauracja

O nas

W sercu miasta, nieopodal Wschodniego Bulwaru na Wartą, w XIX-wiecznej kamienicy stworzyliśmy dla Państwa restaurację o niepowtarzalnym charakterze. Eleganckie, stylowe wnętrze, nawiązujące do eklektycznych cech budynku wzniesionego w 1895 r. u zbiegu ulic Spichrzowej i Pionierów, pozwoli Państwu choć przez chwilę poczuć magię Landsberga sprzed lat.

Stylistycznie kamienica wykazuje cechy eklektyczne, charakterystyczne dla budownictwa schyłku XIX wieku. Znajduje się ona na liście chronionych zabytków miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Wnętrze restauracji przyozdabiają obrazy, archiwalne wydawnictwa, zaproszenia i banknoty z przedwojennego Landsberga.
 

Restauracja Aneri w Gorzowie to kameralny lokal pełen uroku, o niespotykanym klimacie. Restauracja Aneri to także wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa, nastrojowa muzyka i doskonałe miejsce na romantyczną kolację, spotkanie w gronie najbliższych, współpracowników lub klientów. Ponadto restauracja jako jedyna w mieście oferuje najwyższej jakości kawy włoskiej marki Universal oraz angielskie herbaty Newby.

Serdecznie zapraszamy!

 

Lokalizacja

Wejście do restauracji znajduję się od strony kamienicy położonej przy ul. Pionierów.
 


Wyświetl większą mapę

Akceptujemy płatności

  • Internet
    bezprzewodowy

  • Lokal
    klimatyzowany

  • Jesteśmy na: